ایرانشهر؛ بازداشت مردی که دختر دو ساله و همسرش را به قتل رسانده بود

فرمانده انتظامی ایرانشهر از دستگیری مرد ۴۴ ساله ای خبر داد که دختر دوساله و همسرش را به قتل رسانده بود. بر اساس اعترافات متهم، وی در تاریخ ۱۳ خردادماه در پی مصرف مواد مخدر همسر و دختر خردسالش را با شال و جوراب خفه کرده است.

به گزارش خبرگزاری هرانا به نقل از عصر هامون، امروز یکشنبه ۱۹ خردادماه ۱۳۹۸، محمود سعادتی، فرمانده انتظامی ایرانشهر در خصوص جزئیات این قتل گفت: روز پانزدهم خردادماه جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع مرگ مشکوک یک زن و یک دختر بچه ۲ ساله در منزلی در بخش “محمدان” شهرستان ایرانشهر، موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت”.

وی افزود: در بررسی کارآگاهان از صحنه جرم مشخص شد که این مادر ۳۸ ساله به همراه دختر ۲ ساله اش بر اثر خفگی به قتل رسیده‌اند. در تحقیقات اولیه مشخص شد شوهر مقتول در صحنه حاضر نیست و برابر اعلام بستگان، نامبرده اعتیاد شدید به مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه دارد که بلافاصله تلاش‌ها برای دستگیری مظنون آغاز شد.

سعادتی ضمن اعلام دستگیری شوهر مقتول در همان لحظات اولیه و انتقال وی به پلیس آگاهی گفت: متهم که در ابتدا منکر هر گونه اقدام بر علیه خانواده‌اش بود، پس از انجام بازجویی‌ها، با صراحت به جرم خود اعتراف کرد و در خصوص نحوه قتل گفت: “از ۷ سالگی تاکنون انواع مواد مخدر را مصرف می کنم و حدود ۴ سال است که به شیشه اعتیاد دارم و همسر قبلی ام را نیز به همین دلیل طلاق داده و حدود ۳ سال است که با مقتول ازدواج کرده ام”.

این فرد در ادامه افزود: “در خصوص مصرف مواد مخدر همیشه با همسرم دعوا می‌کردیم که در مورخ ۱۳ خرداد پس از مصرف مواد مخدر شیشه به حمامی که همسرم در آن حضور داشت وارد شدم و با استفاده از شال وی را خفه کردم و پس از پوشاندن لباس به مقتول به داخل اتاق رفتم و فرزندم را نیز با استفاده از جوراب خودم خفه کردم و همان شب در منزل خوابیدم و فردای روز قتل از خانه خارج شدم”.

فرمانده انتظامی ایرانشهر گفت: در بررسی صحنه جرم آلات قتاله جوراب و شال مورد توصیف قاتل به همراه ادوات استعمال مواد مخدر نیز کشف و متهم پس از تکمیل پرونده به مقامات قضائی معرفی شد.