تداوم بی خبری از وضعیت مصطفی مصطفوی، پس از انتقال به بازداشتگاه اداره اطلاعات ارومیه

با گذشت بیش از دو ماه از انتقال سید مصطفی مصطفوی آلبلاغ، شهروند اهل بوکان از زندان ارومیه به بازداشتگاه اداره اطلاعات، خانواده این شهروند هیچ اطلاعی ار وضعیت وی نداشته و در بی خبری و نگرانی بسر می‌برند. آقای مصطفوی در تاریخ ۱۵ آذرماه سال گذشته بازداشت و در تاریخ ۱۲ دی‌ماه به زندان ارومیه منتقل شده بود.

به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، علیرغم گذشت بیش از دو ماه از انتقال سیدمصطفی مصطفوی از زندان ارومیه به بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهر، از سرنوشت وی اطلاعی در دست نیست.

با وجود پیگیری‌های مکرر خانواده آقای مصطفوی، هیچ پاسخی از سمت مسئولین داده نشده و این موضوع در کنار بی خبری بلندمدت از وضعیت وی باعث افزایش نگرانی آنها شده است.

مصطفی مصطفوی آلبلاغ در تاریخ ۱۵ آذرماه سال گذشته توسط نیروهای امنیتی بازداشت و پس از ۲۷ روز بازجویی در سلول‌های انفرادی اداره اطلاعات ارومیه به بند ۳-۴ زندان ارومیه منتقل شد.

اتهام عنوان شده علیه این شهروند در زمان بازداشت “همکاری با احزاب مخالف نظام” عنوان شده و هم اکنون پرونده وی در شعبه ۶ بازپرسی دادگاه انقلاب ارومیه در حال رسیدگی است.

وی از تاریخ ۷ بهمن‌ماه ۹۷، مجددا به دلایل نامعلومی از زندان ارومیه به بازداشتگاه اداره اطلاعات این شهر منتقل شده است.