جنگ بر سر «صادق سارق لاری جانی» بالا گرفته است، برادر اسحاق جهانگیری بازداشت شد

 

 

❇️ پس از انتشار خبر جاسوسی زهرا لاریجانی دختر رئیس قوه قضائیه برای بیگانگان و رسوایی به بار آمده، نظام با تمام توان به این مساله ورود کرده است، و از جمله اقدامات و تهدیدهای انجام شده برای جلوگیری از درز بیشتر اطلاعات مربوط به فساد خانواده لاری جانی ها و دیگر مسئولان، بازداشت مهدی جهاگیری برادر معاون اول رئیس جمهور بوده است.

❇️ به گزارش شبتاب نیوز، برادرِ معاون رئیس جمهور، بنیانگذار و موسس بانک گردشگری بوده است. شرکت سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران مشهور به سمگا نیز که بخشی از حوزه تحت مدیریت جهانگیری است، که تیرماه ۱۳۸۸ با سرمایه ۲۰ میلیارد تومانی به ثبت رسیده، ظرف مدت کوتاهی توانسته شش شرکت اقماری بزرگ تأسیس کند.

❇️ او همچنین رئیس هیات مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب، عضو هیات رئیسه فدراسیون هندبال، رئیس هیات مدیره شرکت نگین گردشگری، رئیس هیات مدیره شرکت هدلینگ صنایع و معادن ماهان و… است و سوابق همکاری طولانی با طیف مشایی در دولت احمدی نژاد و همچنین با دولت کنونی داشته است.

❇️ لازم به ذکر است در آیین بزرگداشت روز جهانی جهانگردی که با حضور حسن روحانی رییس جمهور، مسعود سلطانی فر، رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و جمعی از مدیران و فعالان صنعت گردشگری کشور، از مهدی جهانگیری، رییس گروه مالی گردشگری، به عنوان کارآفرین برتر این صنعت تقدیر و تندیس شایستگی به دست رییس جمهور به او اهدا شده بود.
https://t.me/joinchat/AAAAADvDGSIr3cnGVtM94g