مهر تاییدی که حسین طائب«ابوساس» بر خبر جاسوسی دخترِ رئیس قوه قضائیه زد!

❇️به گزارش شبتاب نیوز، حسین طائب «رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» به میدان آمد تا قضیه ارتباطات غیرقانونی زهرا لاریجانی دختر صادق آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه را ماله کشی کند، برعکس با صحه گذاشتن بر افشاگریهای چند روز اخیر، بر وقوع چنین ماجرایِ حیرت انگیزی مُهر تایید زد!!

❇️رئیس سازمان اطلاعات سپاه با ناشیگری کودکانه ای! افشاگریهای زلزال برانگیز اخیر که برای اولین بار چهل روز پیش توسط سایت خبری «آمد نیوز» در خصوصِ ابعاد نفوذ بیگانگان در عمق سیستم اطلاعاتی- امنیتی حکومت ایران منتشر شد، را قضیه ای در ارتباط با “پروژه‌های جدید سرویس‌های جاسوسی بیگانه”! قلمداد کرد!

❇️حسین طائب «رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» که تاکنون ترجیح میداد، با استفاده از هزار ترفند “مرد درسایه” صحنه سیاست باقی بماند و از رسانه ای کردن خود اجتناب می کرد، با دستپاچگی به وسط معرکه دوید تا «به گمان خود» با نعل وارونه زدن، افشاگریهای تکان دهنده مربوط به بستگان درجه اول رئیس قوه قضائیه صادق لاریجانی را معلول عداوت سرویسهای اطلاعاتی اجانب معرفی کند، و با این عمل ناشیانه قرینه قطعی جدیدی به عنوان بالاترین مقام مسئول “حفاظت اطلاعات سپاه” بر دایره ریزد!

❇️به ادعای سایت موسوم به تسنیم مورخ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ – حسین طائب “رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران” با تشریح ابعاد ضد امنیتی، اقدامات سرویس‌های جاسوسی بیگانه علیه نظام، از پروژه‌های جدید رسانه‌ای دشمن پرده برداشت!

❇️نکته باریک آن است که در واقع حسین طائب همان امر مهمی را مورد تاکید قرار داده که سایتهای افشاگر درخصوص آن بی پرده سخن می گفتند: پروژه دشمنان برای نفوذ در اعماق سیستم حفاظت اطلاعاتی حکومت ایران و دستیابی به اسناد محرمانه و طبقه بندی شده!

?خبرگزاری تسنیم، در این باره مینویسد:?

❇️حجت‌الاسلام حسین طائب رئیس سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: اشراف اطلاعاتی ما بر تحرکات سرویس‌های جاسوسی رژیم صهیونیستی و انگلیس حاکی از آن است که پس از شکست تلاش‌های آنان برای به محاق بردن پروژه نفوذ و ایجاد ناامنی در کشور، این سرویس‌ها با طرح کیس‌های بی‌اساس و نشر کاذیب به‌دنبال مشغول‌سازی افکار عمومی و ایجاد حس بی‌اعتمادی نسبت به مسئولین خدوم نظام هستند.

❇️وی با کذب محض خواندن اتهام مطرح‌شده درباره یکی از اعضای خانواده رئیس قوه قضائیه گفت: با توجه به برخوردهای قانونی مؤثر قوه قضائیه در برخورد با مفسدین و عوامل نفوذی دشمن در سال‌های اخیر بالاخص دستگیری و اعلام محکومیت جواسیس دوتابعیتی وابسته به آمریکا و انگلیس و برخی سرویس‌های منطقه‌ای همکار آنان، این‌گونه هجمه‌ها و دروغ‌پردازی‌های عناصر وابسته به دشمن دور از انتظار نیست.

❇️حجت‌الاسلام حسین طائب افزود: حسب اطلاعات ما در ماه‌های آینده این روند اتهام‌زنی‌ها و پرونده‌سازی‌های دروغین درباره موضوعات و شخصیت‌های دیگر نیز ادامه خواهد داشت.

❇️وی اعلام داشت: در صورت نیاز و در زمان مقتضی جزئیات بیشتری از اهداف این فضاسازی رسانه‌ای ضدانقلاب، گردانندگان و عوامل همکار داخلی و شبکه تأمین مالی آنان منتشر خواهیم کرد

https://t.me/joinchat/AAAAADvDGSIr3cnGVtM94g