مشکلات سیستم فاسد نهادینه شده در نظام قضایی، با افشاگریهای سایت روز به روز بدتر از دیروز میشود!!

❇️آخوند کذّاب، محسنی‌اژه‌ای «معاون اول قوهء فاسد و مفسد قضائیه- که با جان و مال و عرض و ناموس مردم بازی میکند»، همانطور که نفس میکشد، دروغ میگوید و از خدا و خلق خدا خجالت نمیکشد!!!

❇️به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری موسوم به تسنیم محسنی‌اژه‌ای در ادامه نشست خبری امروز خود در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اظهارنظر وزیر اطلاعات مبنی بر تذکر به مرتبطان کانال ضد انقلاب آمدنیوز گفت: این را باید از آقای علوی بپرسید. در خصوص شبکه‌های مختلف تلگرامی که جریان‌های ضد انقلاب از داخل و خارج مرتکب جرایم سنگین می‌شوند، قوه قضاییه تلاش دارد و اقدام می‌کند. از دستگاه‌های مختلف مانند وزارت اطلاعات نیز کمک شده و کمک هم می‌کند. اما در خصوص این سوال که آیا دادستان بعد از این صحبت وزیر اطلاعات توضیح خواسته یا خیر اطلاع ندارم. کسانی که بعضا با جریان‌های ضد انقلاب مرتبط هستند چه بسا واقعا اطلاع نداشته باشند و تذکر به این دست افراد ایرادی ندارد اما اگر قِسم دیگری باشد، الان اطلاع ندارم که دادستان اقدام کرده است یا خیر.

❇️نویسنده کتاب شنود اشباح

❇️آخوند کذّاب محسنی اژه ای درمورد آخرین روند رسیدگی به پرونده نویسنده کتاب شنود اشباح و مدیر یک سایت گفت: تا جایی که پیگیری کردم جلسه دادگاه برگزار شده اما حکم صادر نشده و جلسه دیگری هم باید برگزار شود. متهمان قبلا بازداشت نبود اما الان خبر ندارم که بعداً دوباره با تشخیص داده بازداشت شده‌اند یا خیر.

❇️نسرین ستوده

❇️محسنی‌اژه‌ای درباره ادعای اخیر نسرین ستوده اظهار کرد: با دادستان کرج صحبت کردم و موضوع را جویا شدم که گفت این مطالب که به این نحو از قول این وکیل اعلام شده، کذب محض است و ناقل این مطلب تحت تعقیب قرار گرفته است. به گفته دادستان کرج ماجرا از این قرار است که خانواده‌های اختلاف دارند و بچه در اختیار مادر است و دادگاه حکم داده پدر در هر هفته یک بار در دادگستری ملاقات کند. این وکیلی که این مسئله را مطرح کرده، وکیل هیچ طرف قضیه نیست. یا این دروغ را ساختند که نگذراند پدر ملاقات نکند یا با هر انگیزه دیگری این موضوع را گفتند و نه مادر و نه مادر بزرگ بازداشت شده است.

❇️سخنگوی قوه‌قضاییه در پاسخ به یکی دیگر از سوالات درباره پرونده دکل نفتی گفت: از جمله پرونده‌های قابل توجه از نظر محتوا و خبری، همین پرونده بود و بیش از یکسال است که مطرح است. کیفرخواست صادر شده و رفته دادگاه و دادگاه هنوز تعیین وقت نکرده است و قاضی مشغول مطالعه پرونده است.

❇️وی در پاسخ به سوال دیگری درباره پرونده‌های احمدی‌نژاد در قوه قضاییه و دیوان محاسبات و اینکه از سوی دیوان محکوم شده است گفت: این مسئله را باید از خود دیوان محاسبات سوال کنید و دادسرا و دادگاه دارد و بر اساس اختیارات خود، به تخلفات افراد رسیدگی می کند و همه مراحل قانونی از دادسرا تا تجدیدنظر را دارد. چنانچه آنها در رسیدگی به تخلفات، به جرم هم برسند، جرم را به دستگاه قضا می‌فرستند. از اقدامات دیوان در پرونده‌ای که گفتید خبر ندارم اما جایگاه حقوقی دیوان محاسبات در قانون پیش بینی شده است…
https://t.me/joinchat/AAAAADvDGSIr3cnGVtM94g